Najnovšie recenzie zo sekcie Batériové gripy

SONY AG-R2 grip pro RX100

SONY AG-R2 grip pro RX100

Wergimo Wergimo

Pridané: 18. apríla 2018

• výborná pomôcka, foťák sa drží oveľa lepšie, nevypadne z ruky
  • hrozná cena

najdrahší kus umelej hmoty na trhu. Z Ebay ho mám za 8,5 dolára a sedí presne na moju RX100 M3

Bateriový grip Olympus HLD-8G

Bateriový grip Olympus HLD-8G

Overený zákazník CEWE FOTOLAB Overený zákazník

Pridané: 2. apríla 2018

Zakúpený v CEWE FOTOLAB

• výrazne zlepší komfort držania fotoaparátu
  • treba vždy dať dole pri výmene baterky (ale je našťastie iba asi 5-10 sekúnd)

neviem si predstaviť e-m5 mark II bez tohto gripu. predtým som stále omylom stláčal predné tlačidlo alebo roloval koliesko korekcie expozície, teraz je to OK. nosiť ho v ruke bolo predtým utrpenie, teraz je to výrazne lepšie, nerobi mi to problém. uvažoval som aj nad lacnejším gripom od tretej strany, ale ten má výrazne malý priestor pri použití väčších objektívov.

Nikon MB-D18 Battery grip pre D850

Nikon MB-D18 Battery grip pre D850

Overený zákazník Prolaika Overený zákazník

Pridané: 27. marca 2018

Zakúpený v Prolaika

je to OK, lepsie sa drzi kamera

Batériový grip Meike pre Nikon D5000

Batériový grip Meike pre Nikon D5000

Pridané: 31. októbra 2017

• o.k

Batériový grip Meike pre Canon 5D

Batériový grip Meike pre Canon 5D

Pridané: 17. júla 2017

Zakúpený v Mini-Max.sk

• Nestihol som vyskúšať jeho funkčnosť. Prvý dojem: kvalita tohto čínskeho výrobku fi. Meike podľa použitých materiálov, dízajnu, rozumného ergonomického tvaru, označenia ovládacích prvkov, kvality spracovania a balenia je na veľmi vysokej úrovni. Mám dojem, že dokonca predstihuje podstatne drahší originál od Canonu. Najmä ak porovnám zdrsnený povrch tohto gripu Meike - perfektný pre držanie už nie ľahkého tela aparátu s kvalitným objektívom a ešte k tomu s bleskom, so sdrsneným povrchom na tomto špičkovom fotoaparáte Canon EOS 5D Mark III. Grip padne vynikajúco do ruky. Príjemný pocit dotyku zamatovo pôsobiaceho povrchu navodzuje dojem hladkania jemnej pokožky krasavice. To treba skúsiť. Ani takú zdanlivo jednoduchú vec ako kvalitu dotyku netreba podceňovať. Rád budete sa opakovane dotýkať povrchu takého výrobku, ktorý u vás vzbudzuje dôveru, že vám len tak ľahko nevypadne z ruky. A hladkať ho ako milovanú kóliu a pritom popíjať z čaše z druhej ruky Chateau de Papp či najkvalitnejšie Tokajské. Tie kilá za to stojá. Prečo o tom píšem? Pretože, na príjemné vecí všetci rád spomíname a máme ich rád. Báječný svet!
  • neviem

Batériový grip Nikon MB-D12

Batériový grip Nikon MB-D12

Overený zákazník Alemat.sk Overený zákazník

Pridané: 19. júna 2017

Zakúpený v Alemat.sk

• kvalitný materiál
  • možnosť použitia zásobníka pre batériu EN-EL15 ale aj zásobníka pre dobíjateľné batérie typu AA (z pohľadu nákladov sú AA batérie oveľa lacnejšie ako batéria EN-EL15)
  • vyššia cena

Kupoval som to pre manželku, ktorá je profesionálna fotografka.
Batériový grip si vychvaľovala, ergonómia je vynikajúca ako aj použitý materiál. Využíva to hlavne vtedy keď sa fotí neustále a dlhšie, pričom výmena batérie by ju trochu obmedzovalo.
Napr. fotenie svadieb atď.

Batériový grip pre Nikon D3100

Batériový grip pre Nikon D3100

Pridané: 8. januára 2017

• Sedi na D3200, pohodlny, dobry na pocit, zavit na stativ
  • Neprilieha 100 percent ma vsetkych miestach ale nijak to pocas fotenia nepocitovat

Pohodlny kryt na 2 baterie, funguje bezchybne, sedi na D3100 aj D3200 a za tu cenu je to dobra volba najmä pre zaciatocnikov, ktori nemozu investovat vela

Canon Battery Grip BG-E20

Canon Battery Grip BG-E20

Overený zákazník AQT Overený zákazník

Pridané: 1. októbra 2016

Zakúpený v AQT

• Super ergonomia
  • Original Canon
  • Uvidime kolko vydrzi prilepene pogumovanie

Produkt je original, dolieha k telu, pridali aj dalsie tlacitko pre lepsiu pracu s gripom.

Batériový grip pre Nikon D7100

Batériový grip pre Nikon D7100

Overený zákazník ELEMENTRIX.SK Overený zákazník

Pridané: 17. júla 2016

Zakúpený v ELEMENTRIX.SK

• Veľmi priaznivá cena. Som spokojný aj s funkčnosťou.
  • ?

Oproti originál výrobku gripu pre Nikon D7100 / D7200 je cena neporovnateľne nižšia a spĺňa tie požiadavky ktoré som očakával. Ináč povedané za menej peňazí dosť veľa muziky.

Batériový grip Canon BG-E16

Batériový grip Canon BG-E16

Overený zákazník AQT Overený zákazník

Pridané: 2. júla 2016

Zakúpený v AQT

• Original prislusenstvo Canon. Perfektny grip.
  • Nic

Fotak s tymto battery gripom nielenze dobre vyzera, ale sa fantastkcky drzi. Taktiez sa zdvojnasobi doba fotenia. Fotak je sice tazsi a robustnejsi, ale mne to tak vyhovuje.
Odporucam.

Canon BG-E18

Canon BG-E18

Anonym Anonym

Pridané: 15. júna 2016

• v nedelu som objednal, v pondelok prebrali objednavku v utorok odoslane a v stredu som to mal doma
  • nie je nic velmi rychle dodanie a bezkonkurencne ceny

tento obchod velmi pekne ziskal moju pozornost. urcite budem objednavat aj nabuduce z dovodu rychleho dodania a tovaru za velmi nizke ceny oproti konkurencii

Nikon MB-D16

Nikon MB-D16

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Overený zákazník

Pridané: 12. novembra 2015

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• Nahradí original a je lacnejší

Som nadmieru spokojný

Batériový grip pre Canon EOS 550D

Batériový grip pre Canon EOS 550D

Overený zákazník SUNNYSOFT.sk Overený zákazník

Pridané: 18. septembra 2015

Zakúpený v SUNNYSOFT.sk

• Bezkonkurenčná nízka cena.
  • Poslúži tak isto ako 2 až 3 krát drahší výrobok ponúkaný inde.
  • Neviem o nočom.

Je pravda, že výrobok mal dlhšiu dodaciu lehotu, lebo bol na objednávku. Ale prisľúbená doba dodania bola zo strany obchodu dodržaná. Je príjemné, keď sa drží slovo.
Grip plní svoju úlohu. Niet žiadnych problémov, takže sa oplatilo chvíľu počkať.
Kupoval som aj iný tovar, ktorý bol skladom a na druhý, či tretí deň som ho mal doma. S U P E R !!! Ďakujem.

Rozhodne každému odporúčam nákup v tomto obchode.

Batériový grip pre Canon EOS 6D

Batériový grip pre Canon EOS 6D

Overený zákazník FOTO-VIDEO-SHOP Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2015

Zakúpený v FOTO-VIDEO-SHOP

• kvalitne spracovanie, vynikajuca nahrada za original!
  • zatial nic

odporucam

Batériový grip Canon BG-E8

Batériový grip Canon BG-E8

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 2. júna 2015

Zakúpený v FaxCOPY

• Privetiva obsluha

Tento produkt som potreboval pre vydrž nahravania

Batériový grip Nikon MB-D15

Batériový grip Nikon MB-D15

Overený zákazník Alemat.sk Overený zákazník

Pridané: 2. marca 2015

Zakúpený v Alemat.sk

• Výborné uchopenie fotoaparátu
  • Možnosť napájania aj inými batériami
  • Výborne sedí

Preferujem originálne doplnky nakoľko cena zodpovedá kvalite. Rozširuje možnosti držania fotoaparátu a taktiež napájania.

Batériový grip Canon BG-E13

Batériový grip Canon BG-E13

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 7. októbra 2013

(naposledy upravené 7. októbra 2013)

Zakúpený v FaxCOPY

• Kvalitne spracovanie

Jednoducho kvalitna vec

Batériový grip Nikon MB-D10

Batériový grip Nikon MB-D10

Overený zákazník SK.MEGAFOTO.CZ Overený zákazník

Pridané: 24. apríla 2011

Zakúpený v SK.MEGAFOTO.CZ

• Funguje bezproblemovo na telach D300/D300s/D700.

Predtym som mal kopiu zn. Meike, s ktorou mi vsak zamrzal fotoaparat. S originalnym gripom Nikon je uz vsetko v poriadku.

Batériový grip Nikon MB-D80

Batériový grip Nikon MB-D80

Anonym Anonym

Pridané: 14. júla 2010

(naposledy upravené 14. júla 2010)

• Výhdoda pri fotení na výśku
  • Dlšhia výdrž(nie je nutnosť neustále dobíjať batériu)
  • V prípade že sa batérie vybijú stačí kúpiť 6AA batérií a fotíte ďalej
  • Výborne sadne do ruky
  • Nepomáha zrýchleniu fps.
  • 2 otočné voliče
  • Chýbajú mi niektoré funkcie z vyšśích modelov(priradenie ISO hodnoty, rýchle prepnutie voličov, ovládací kurzor )

Výborný produkt hlavne pre foto-amatérov a začínajúcich fotografov.Odporúčam kúpiť ak fotíte pravidelne, dlho a na výšku.Nezrýchľuje fps, teda ak ste chceli grip kvôli tomu, ako je to na vyšších modeloch môžete jeho kúpu vynechať.Prajem hodne radostin s vaším fotoaparátom a gripom Nikon MB-D80. :)

Zobrazujem 21 - 39 zo 39 recenzií 1 [ 2 ]